تنگ کردن واژن با RF به چه کسانی توصیه می شود؟

رفع گشادی واژن با آر اف

خانم های زیادی هستند که به خاطر گشادی واژن نمی توانند مثل قبل از رابطه جنسی خود لذت ببرند. به همین دلیل مشکلاتی در روابط زوجین ایجاد می شود. در حال حاضر روشهای جراحی و غیر جراحی برای تنگ کردن واژن وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به بهترین روش تنگ کردن واژن بدون جراحی، یعنی آر اف واژن بپردازیم. برای دسترسی سریع به مطالب می توانید از این فهرست استفاده کنید.

تنگ کردن واژن

با بالا رفتن سن، زایمان طبیعی و رسیدن به یائسگی عضلات کف لگن دچار ضعف و افتادگی می شود. این مسئله موجب گشادی واژن شده و لذت جنسی را در خانم ها کاهش می دهد. روش هایی برای درمان گشادی واژن وجود دارد که می تواند بی میلی جنسی در زنان را رفع کند. یکی از بهترین روش های تنگ کردن واژن استفاده از rf واژن است.

تنگ کردن واژن با آر اف

بهترین روش غیر جراحی برای تنگ کردن واژن درمان با استفاده از دستگاه آر اف واژینال است. تنگ کردن واژن با RF به صورت سرپایی و بدون نیاز به بی حسی موضعی در مطب پزشک انجام می شود. تنگ کردن واژن با این روش به صورت غیر تهاجمی، بدون درد و بدون خونریزی انجام می شود.

نحوه تنگی واژن با دستگاه rf واژن

در این روش برای تنگ شدن واژن از امواج رادیوفرکوئنسی تولید شده توسط دستگاه rf واژن استفاده می شود. برای این کار پروب دستگاه (سر دستگاه آر اف واژینال) داخل واژن فرستاده می شود. امواج این دستگاه به عمق بافت های واژن نفوذ می کند. گرمای ایجاد شده توسط این امواج کم انرژی در واژن باعث:

  • افزایش گردش خون
  • ایجاد عروق خونی جدید
  • تحریک کلاژن سازی
  • تولید الاستین جدید

نحوه تنگی واژن با دستگاه rf واژن

در واژن می شود. در نتیجه شلی و گشادی واژن بر طرف شده و واژن تنگ می شود. همچنین پروب دستگاه بیرون واژن و در اطراف کلیتوریس و کلاهک آن نیز نگه داشته می شود تا در این نواحی نیز گرما ایجاد شود.

شما هم می توانید برای تنگ کردن واژن با آر اف به خانم دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان در اصفهان مراجعه کنید. جهت رزرو وقت و کسب اطلاعات با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید.

مزایای درمان گشادی واژن با دستگاه rf

خانم هایی که برای درمان گشادی واژن از دستگاه آر اف واژن استفاده می کنند، علاوه بر تنگ کردن واژن و جوانسازی واژن با آر اف از مزایای زیر نیز بهره مند می شوند:

همچنین rf واژن باعث استحکام بافت واژن، رفع شلی و بازگشت خاصیت ارتجاعی به واژن می شود.

مراقبتهای بعد از RF واژن

درمان گشادی واژن با RF واژن به مراقبتهای بعد از عمل نیازی ندارد. همان روز می توانید به کارهای عادی خود برگردید. حتی می توانید همان روز، بعد از جلسه RF واژن رابطه جنسی داشته باشید.

جلسات آر اف واژینال

تعداد جلسات تنگ شدن واژن با آر اف واژینال، 3 جلسه است. این جلسات با فاصله 4 تا 6 هفته ای انجام می شوند. مدت زمان درمان در هر جلسه هم حدود 30 دقیقه خواهد بود.

ماندگاری آر اف واژن

تنگ کردن واژن با آر اف واژن از ماندگاری بالایی برخوردار است. کسانی که مایل باشند برای حفظ نتیجه می توانند هر سال یک جلسه آر اف واژن را انجام دهند.

ماندگاری آر اف واژن

شما هم می توانید برای درمان گشادی واژن با آر اف واژینال به خانم دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان در اصفهان مراجعه کنید. جهت رزرو وقت و کسب اطلاعات با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید.

تنگ کردن واژن با RF به چه کسانی توصیه می شود؟

خانم هایی که دچار بی میلی جنسی شده اند و یا از سوزش و خارش واژن و عفونت های مکرر آن رنج می برند می توانند از این روش برای برطرف کردن مشکلات خود استفاده کنند. این روش به خانم های زیر پیشنهاد می شود:

  • خانم هایی که دچار درد هنگام نزدیکی هستند
  • خانم هایی که دچار افتادگی اندام های لگنی هستند
  • خانم هایی که بی اختیاری ادراری از نوع استرسی دارند و موقع خنده، سرف، عطسه و … ادرارشان نشت می کند
  • خانم هایی که به خاطر گشادی واژن مرتبا دچار عفونت های قارچی، باکتریایی، کلامیدیایی و غیره می شوند

همچنین توصیه می کنیم خانم هایی که در سنین 20 تا 70 سالگی هستند برای جوانسازی واژن از آر اف واژینال بهره مند شوند. البته این روش برای دختر خانم ها استفاده نمی شود چون برای انجام RF واژن، پرده بکارت آسیب می بیند.

در صورتی که سوالی درباره تنگ کردن واژن با RF دارید، می توانید از طریق بخش نظرات در زیر همین مقاله سوالات خود را برای ما ارسال کنید.

به این مقاله چند ستاره میدید؟!
[تعداد: 11    میانگین: 4/5]

آر اف واژینالتنگ کردن واژن

آتروفی واژنآر اف واژینالبی اختیاری ادرارتنگ کردن واژندرمان خشکی واژن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code