لیزر مونالیزا تاچ دکتر صابری

لیزر مونالیزاتاچ نوعی روش نوین درمانی است که توسط شرکت ایتالیایی DEKA طراحی شده است و انرژی لیزر CO2 فرکشنال را به دیواره های واژن منتقل می کند که بهترین درمان برای خشکی و سوزش واژن است. این روش درمانی بدون بیهوشی و در مطب پزشک انجام می شود. هم اینک مطب دکتر زهرا صابری مجهز به جدیدترین دستگاه لیزر مونالیزاتاچ در اصفهان می باشد. ما در این مقاله درباره مزایای لیزر مونالیزاتاچ، کاربردهای آن، عوارض لیزر مونالیزا تاچ و هزینه لیزر مونالیزا در اصفهان صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

 لیزر مونالیزاتاچ چیست؟

لیزر مونالیزاتاچ نوعی روش درمانی غیر جراحی برای خشکی و آتروفی واژن (نازک شدن بافت های جدار واژن و کاهش لغزندگی واژن) است. نزدیک به نیمی از کل زنان یائسه نوعی خشکی واژن را تجربه می کنند. شایع ترین علت خشکی واژن، کاهش استروژن است. استروژن هورمونی است که واژن شما را سالم و مرطوب نگه می دارد. بنابراین وقتی سطح استروژن شروع به کاهش می کند، رابطه جنسی ممکن است دردناک باشد. خوشبختانه، روشهای جوان سازی واژن مثل آر اف واژینال و لیزر مونالیزا تاچ وجود دارد که همه چیز را تغییر می دهد.

لیزر مونالیزا تاچ اثرات آتروفی واژن را با درمان 5 دقیقه‌ای خنثی می کند که این درمان باعث تحریک بازسازی بافت واژن ،تقویت تکثیر سلول ها ، ترمیم قدرت دیواره واژن و خون رسانی می شود.

لیزر مونالیزا تاچ مزایای قابل توجهی نسبت به گزینه های درمانی فعلی دارد. این نوع لیزر تسکین بیشتری ایجاد می کند و گزینه جدید و موثری را برای معالجه افراد دچار خشکی واژن ارائه می دهد، زیرا به جای تنها بر طرف کردن علائم خشکی واژن، پیر شدن بافت واژن که موجب خشکی و آتروفی واژن شده است را برطرف می کند.

لیزر مونالیزا تاچ توانسته است درمان موثری را برای تحریک سلول‌ های فیبروبلاست در ناحیه واژن معرفی کند که موجب تحریک فرآیند های بازسازی طبیعی بدن می شود. لیزر در واقع تشکیل کلاژن را در زیر پوست واژن تحریک می کند و باعث تکثیر سلول ها و خون رسانی بهتر به سلول ها می شود. در مدت زمان 30 روز بعد از درمان، بافت جدید در دیواره های واژن بازسازی می شود و خاصیت ارتجاعی واژن دوباره باز می گردد. با بازگرداندن تعادل pH طبیعی واژن و هدف قرار دادن علل آتروفی واژن، بسیاری از علائم مانند خشکی و سوزش واژن نیز کاهش می یابند یا از بین می روند.

لیزر مونالیزاتاچ

اگر دچار خشکی و سوزش واژن هستید، ما درمان با لیزر مونالیزا تاچ در اصفهان و در مطب خانم دکتر زهرا صابری را پیشنهاد می کنیم. دکتر صابری سالها در زمینه درمان بیماری های زنان تبحر دارند و رضایت بالای مراجعین ایشان دلیلی بر همین موضوع است. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

علل نازک شدن و خشکی واژن

نازک شدن واژن به دلیل کمبود استروژن اتفاق می افتد و منجر به کاهش هیدراتاسیون و ضخامت پوست واژن می شود که خود سبب از بین رفتن لغزندگی و تغییر در تعادل pH طبیعی واژن می شود. در خانمهای جوان تر ،نازک شدن واژن ممکن است ناشی از عفونت های مکرر واژن، اختلالات خوردن، وزن کم بدن، درمان سرطان، یائسگی زودرس یا تمرینات ورزشی شدید و یا بی میلی جنسی در زنان باشد. نازک شدن واژن یک روند پیری طبیعی بعد از یائسگی است اما در برخی از خانم هایی که تحت درمان سرطان قرار گرفته اند، ممکن است نازک شدن واژن شدیدتر باشد که با یک رژیم غذایی مناسب و  مراقبت روزانه می تواند تحت کنترل قرار گیرد. علاوه بر این استفاده طولانی مدت از برخی دارو ها مانند قرص های ضد بارداری هورمونی ممکن است منجر به کمبود استروژن و در نهایت نازک شدن واژن شود.

بیشتر بیمارانی که در مطب دکتر زهرا صابری (بهترین متخصص زنان در اصفهان) تحت درمان لیزر مونالیزا تاچ قرار گرفته اند، از خشکی ، احساس سوزش و درد در حین رابطه جنسی شکایت داشته اند که با انجام درمان لیزر، علائم آنها بر طرف شده بود. این فرایند باعث ترمیم سلول ها و بافت ها می شود و بهترین نتیجه را می توان چند هفته پس از انجام درمان با لیزر مونالیزا مشاهده نمود. 

علائم نازک شدن (آتروفی) واژن چیست؟

علائم در 50٪ از زنان پس از یائسگی می تواند بدتر شود.. علائم آتروفی واژن می تواند بر سلامتی عمومی، عزت نفس و کیفیت زندگی شما تأثیر منفی بگذارند و استرس را بر روابط صمیمی شما و همسرتان غالب کند.

خشکی واژن

اگر شما هم یکی از مشکلات بالا را دارید می توانید برای درمان خود به دکتر صابری (بهترین متخصص زنان در اصفهان) مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید تا مشاور لیزر و زیبایی مطب شما را راهنمایی کنند.

لیزر درمانی مونالیزا تاچ چگونه کار می کند؟

لیزر مونالیزا تاچ با تحریک فرآیندهای ترمیم کننده بدن بر ایجاد سلول های سالم تر و بهبود خون رسانی در دیواره های واژن اثر می گذارد که تأثیر مستقیمی بر بافت ارتجاعی واژن دارد و میزان اسیدیته واژن را به حد نرمال تری می رساند. ترمیم جداره های بافت واژن و ترشح به اندازه استروژن به دنبال خود آب رسانی بهتر، افزایش حساسیت و محیطی با pH مناسب را به همراه خواهد داشت که موجب کاهش عفونت ها و ترشحات واژن می شود.

در ادامه خانم دکتر صابری بیشار درباره لیزر مونالیزا و کاربردهای آن توضیح می دهند:

این لیزر به صورت منحصر به فردی طراحی شده است تا بتواند هزاران پرتو ریز انرژی (یا DOT) و گرما را مستقیماً با استفاده از یک دسته باریک و صاف (پروب) که می تواند به آرامی درون کانال واژن وارد شود، به سطح دیواره واژن هدایت کند. این انتقال حرارت به اپیتلیوم به طور طبیعی محرکی برای فرآیند های احیا کننده سطح واژن و بافت همبند خواهد بود که خود با تحریک فعالیت سلول های تخصصی سبب ایجاد الاستین و کلاژن می شود. بطور کلی درمان عفونت واژن با لیزر بسیار موثرتر از سایر روشهای درمانی است.

مزایای استفاده از لیزر مونالیزاتاچ

 • بدون بیهوشی
 • بدون عوارض جانبی
 • جایگزینی برای درمان های استروژن در درمان خشکی واژن
 • درمان غیر هورمونی
 • نتایج سریع و پایدار
 • هزینه مناسب در مقایسه با جراحی ها
 • بیش از 84٪ گزارش موفق از درمان بیماری
 • استفاده یک بار در طول سال برای بهبود بیماری (پزشک شما در صورت لزوم تعداد دفعات درمان را تعیین می کند.)

کاربردهای دیگر لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ به جز موثر بودن در مباحث درمان آتروفی در دوران یائسگی و اینکه جزو سریعترین درمان خشکی واژن است، می تواند در فیلدهای زیر هم بسیار موثر عمل کند.

در اصل یکی از کاربردهای پرطرفدار لیزر، استفاده از آن در بخش زیبایی زنان است که هم در عملهای جراحی مانند لابیاپلاستی بسیار موثر است و هم در زمینه زیبایی و درمان بدون عارضه بیماریها.

روشن سازی واژن

چرا لیزر مونالیزاتاچ را انتخاب کنیم؟

لیزر مونا لیزاتاچ یک روش درمانی مؤثر برای تحریک ترمیم طبیعی بافت واژن است. این یک روش ساده با کمترین عوارض است که برای همه خانم ها مناسب است و تقریباً بعد از لیزر  خانم ها می توانند به فعالیت های روزمره خود ادامه بدهند. مطب دکتر زهرا صابری مجهز به جدیدترین دستگاه لیزر مونالیزا تاچ در اصفهان است و رضایت بالای 95 درصد مراجعین خود شاهدی بر این ادعاست.

لیزر مونالیزاتاچ برای کدام خانم ها مناسب تر است؟

لیزر مونالیزا تاچ برای بانوان عزیز اصفهانی که از مشکلات ناشی از کاهش استروژن رنج می برند و همچنین عزیزانی که علائم ناشی از عمل جراحی برداشتن رحم ( هیسترکتومی) یا درمان سرطان را دارند بسیار مناسب است. به طور خاص، مونالیزا تاچ در مقایسه با درمان های سنتی جراحی یا دارویی ، درمانی ایده آل است. هیچ کس جز پزشک تان نمی تواند شما را در مورد این روش درمانی به درستی راهنمایی کند.

اگر واژن شما نسبت به زمانی که به دلیل بارداری یا پیری اتفاق افتاده است شل تر شده باشد، مونالیزا تاچ یک درمان ایده آل برای شما است. این درمان باعث تولید بیشتر کلاژن می شود در نتیجه  واژن شما سفت تر شده و آبرسانی بیشتری صورت می گیرد. با رعایت مراقبت های بعد از لیزر واژن بهترین نتیجه حاصل می شود.

از آنجا که این روند جریان خون را نیز تحریک می کند، احساس لغزندگی  را نیز به طور طبیعی افزایش می دهد. یک مطالعه نشان داده است که بیش از 90٪ از زنانی که تحت درمان مونالیزا تاچ قرار گرفته اند، گزارش داده اند که واژن تنگتری دارند و دوباره می توانند از رابطه جنسی لذت ببرند. به همین دلیل است که همیشه برای تنگ کردن واژن، لیزر مونالیزاتاچ یک گزینه پرطرفدار محسوب می شود. 

چنانچه قصد دارید از هزینه لیزر مونالیزا تاچ در اصفهان و در مطب خانم دکتر زهرا صابری اطلاع پیدا کنید با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید تا مشاور لیزر و زیبایی مطب شما را راهنمایی کنند.

عوارض لیزر مونالیزا تاچ

تا به امروز، بیشتر زنانی که تحت درمان با لیزر قرار گرفته اند گاهی بلافاصله پس از انجام عمل، خارش، سوزش، قرمزی یا تورم داشته اند. با این حال ، این عوارض بیش از چند روز به طول نمی انجامند. محققان هیچ اثر طولانی مدت دیگری در رابطه با این درمان پیدا نکرده اند.

خدمات لیزر مونالیزاتاچ در اصفهان

امروزه لیزر مونالیزا تاچ به عنوان یک روش درمانی پیشرفته در دنیا مطرح است. خوشحالیم که به اطلاع شما همشهریان عزیز برسانیم هم اینک جدیدترین خدمات لیزر مونالیزا تاچ در اصفهان و در مطب خانم دکتر صابری ارائه می شود. دکتر صابری جزو اولین نفراتی بودند که این تکنولوژی را به همشهریان عزیز معرفی کردند. دکتر صابری دوره تکمیلی لیزر مونالیزا را در شهر میلان ایتالیا گذرانده اند و گواهینامه معتبر شرکت DEKA را دارند.

رضایت بالای مراجعین عزیز اصفهانی و خانمهایی که از خدمات لیزر مونالیزا در مرکز ما استفاده کرده اند، موجب شده تا دکتر زهرا صابری بعنوان یکی از قطبهای ارائه خدمات لیزر واژینال نه تنها در استان اصفهان بلکه در استانهای همجوار شناخته شوند.

شما می توانید برای درمان بیماریهای مختلف مثل بی اختیاری ادراری، خشکی واژن و آتروفی واژن، جوانسازی واژن و تنگ کردن واژن به مطب دکتر زهرا صابری مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید تا مشاور لیزر و زیبایی مطب شما را راهنمایی کنند.

هزینه لیزر مونالیزا تاچ در اصفهان

هزینه لیزر واژینال در اصفهان به مراتب از شهرهای دیگر مثل تهران پایین تر است. به همین دلیل است که این روزها شاهد مراجعه عزیزان زیادی از شهرهای دیگر به اصفهان و بهره مندی از درمانهای نوین پزشکی در مطب دکتر صابری هستیم.

هزینه لیزر مونالیزا تاچ به تعداد جلساتی که شما نیاز به درمان دارید بستگی دارد. برای مثال درمان بی اختیاری ادراری معمولا سه جلسه زمان می برد در حالیکه درمان خشکی واژن با دو جلسه لیزر واژن قابل درمان است. در نتیجه تعداد جلسات شما به میزان مشکل شما بستگی دارد. با اینحال پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از هزینه جلسات لیزر مونالیزاتاچ در اصفهان به شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ در واتساپ پیام دهید. مشاور لیزر مطب شما را کاملا راهنمایی خواهند کرد.

سوالات پرتکرار در مورد لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ چیست؟

مونالیزا تاچ نوعی لیزر درمانی ملایم است که انرژی کنترل شده ای را به بافت دیواره واژن منتقل می کند و با تولید کلاژن ، الاستین و عروق جدید سلامتی واژن را بازیابی می نماید.

آیا این عمل درد دارد؟

لیزر نیازی به بیهوشی ندارد. ممکن است برخی از بیماران اولین بار که پروب در واژنشان قرار داده می شود دردی را احساس کنند، اما خود درمان دردناک نیست. بسیاری از بیماران گزارش می دهند که درمان با لیزر حالت لرزش ملایمی دارد.

چه زمانی نتیجه را خواهم دید؟

اکثر بیماران بعد از اولین درمان ، احساس بهبود می کنند ، اگرچه درمان  طی سه جلسه  انجام می شود اما بطور کلی در طی یک دوره 13 هفته ای کاملا بهبود پیدا می کنند.

محدودیت های من بعد از انجام لیزر چیست؟

بیماران باید 2-3 روز از فعالیت جنسی خودداری کنند. پزشک شما رژیم غذایی بعد از عمل را که برای شما مناسب است تعیین می کند.

آیا این روش برای خانم های مبتلا به سرطان سینه بی خطر است؟

بله ، درمان با لیزر مونالیزاتاچ به ویژه برای بیمارانی مناسب است که نمی توانند ، یا ترجیح می دهند از استروژن درمانی استفاده نکنند.

در پایان اگر شما هم سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات زیر مقاله مطرح کنید. سوالات شما توسط دکتر زهرا صابری پاسخ داده می شوند. برای دریافت پاسخ خود به همین صفحه مراجعه کنید.

4.1/5 - (20 امتیاز)
Avatar photo

نویسنده

دکتر زهرا صابری

دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان در اصفهان هستند که سالهاست در زمینه عملهای زیبایی و ترمیمی واژن فعالیت می کنند. استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز و جدیدترین روشهای درمانی، موجب شده تا مراجعین زیادی از شهرهای دور و نزدیک برای عملهای زیبایی واژن و رفع مشکلات جنسی و زناشویی خود به ایشان مراجعه کنند.

(4) دیدگاه

 1. مریم
  05 شهریور 1399

  سلام خدمت خانم دکتر عزیز
  خانم دکتر من کشاله های رون و قسمت بیکینی تیره ای دارم واسه سفید شدن این قسمت ها چه کاری رو پیشنهاد میدین ؟

  • Avatar photo
   دکتر زهرا صابری
   21 مهر 1399

   سلام. میتونید با روش روشن سازی با لیزر مونالیزا بیکینی و کشاله رو روشن کنید.

سوالی دارید بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *