لابیاپلاستی برای دختران باکره

لابیاپلاستی برای دختران باکره

لابیاپلاستی یک عمل زیبایی واژن زنانه است که روی لبه های واژن انجام می شود. بسیاری از دختران نگران عوارض عمل لابیاپلاستی هستند و نمی دانند که این جراحی را انجام دهند یا نه. بعلاوه این جراحی تنها یک جراحی زیبایی نیست، بلکه جنبه های درمانی هم دارد.
لابیاهای بزرگ عوارضی به دنبال دارد که زندگی روزانه فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به موضوع لابیاپلاستی برای دختران باکره بپردازیم. برای دسترسی سریعتر به تیترهای این مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یک عمل زیبایی زنانه است که روی لابیاهای مینور انجام می شود. لابیا مینور به لبه های داخلی و کوچک واژن گفته می شود که اطراف دهانه واژن را می پوشاند. هدف این عمل زیبایی کوچک کردن لبه های درونی واژن است که در دختران جوان به دلایل مادرزادی و ژنتیکی و یا تغییرات و اختلالات هورمونی بزرگ است و اندازه لابیاها برای آنها مشکلاتی را ایجاد می کند.
لابیاپلاستی با لیزر یا با تیغ جراحی انجام می شود. در این عمل زیبایی، قسمتهای اضافی لابیاهای مینور برداشته شده و لابیاها قرینه می شوند. سپس بخشهای باقی مانده بخیه زده می شود. بخیه ها جذبی هستند و نیازی به کشیدن ندارند. خوشبختانه هیچ اثری از برش یا جای بخیه ها بعد از بهبودی وجود ندارد.

عمل لابیاپلاستی برای دختر

دختران جوان نگران عوارض عمل لابیاپلاستی برای پرده بکارت خود هستند. درحالی که عمل لابیاپلاستی برای دختران هیچ آسیبی به پرده بکارت آنها نمی زند. چون این جراحی بیرون واژن و ناحیه پرده بکارت انجام می شود و کاری به داخل واژن ندارد. پرده بکارت تنها در صورتی آسیب می بیند که دخول، وارد شدن جسمی به دورن واژن و یا ضربات شدید ناشی از تصادفات به واژن اتفاق بیافتد.

عمل لابیاپلاستی برای دختر

دخترانی که از بزرگی لابیاهای واژن خود رنج می برند، می توانید برای انجام عمل لابیاپلاستی به خانم دکتر زهرا صابری مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید یا در واتساپ به همین شماره پیام دهید.

مزایای عمل لابیاپلاستی برای دختران

دخترانی که بخاطر بزرگ بودن لابیاهای خود نمی توانند شلوار جین یا لباسهای تنگ بپوشند بعد از این جراحی می توانند بدون احساس درد و سوزش از این لباسها استفاده کنند. از دیگر مزایای لابیاپلاستی برای دختران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انجام ورزشهایی مثل دوچرخه سواری بدون احساس درد و سوزش لابیاها
  • تصحیح مسیر دفع ادرار
  • رفع بودی بد واژن و عفونت های واژینالی به خاطر بزرگ بودن لابیاها
  • جلوگیری از درد هنگام مقاربت بعد از ازدواج

همچنین تقارن لابیاهای مینور با لبه های بیرونی واژن (لابیا ماژور) باعث زیبایی واژن و افزایش اعتماد به نفس این دختران می شود.

سن لابیاپلاستی برای دختران

لابیاها تحت تاثیر هورمون ها رشد می کنند. در سنین بلوغ به خاطر بالا بودن سطح این هورمونها، لابیاهای دختران جوان با سرعت زیادی رشد می کنند. در برخی از دختران لابیاها به صورت ارثی و ژنتیکی بزرگتر از دختران دیگر است. این دختران به خاطر شکل ظاهری لابیاهای مینور که از لابیا ماژور بیرون زده اند، احساس خوبی ندارند.
این دختران می توانند برای لابیاپلاستی تا رسیدن به سن 18 یا 20 سالگی صبر کنند. لابیاها طی این مدت حداکثر رشد خود را کرده اند و نمی توانند نتیجه جراحی را تغییر دهند. دخترانی که هنوز بلوغ آنها کامل نشده است، در صورت انجام این جراحی در این سن، نتیجه جراحی آنها تغییر می کند و دوباره شاهد بزرگتر بودن لابیا مینور نسبت به ماژور هستند.

سن لابیاپلاستی برای دختران

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی دختران

دخترانی که عمل لابیاپلاستی را انجام می دهند، نباید تا 72 ساعت بعد از جراحی حمام کنند. همچنین نباید تا زمان بهبودی لباسهای تنگ و چسبان بپوشند. رعایت نکات مربوط به مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی الزامی است:

  • تا زمان بهبودی نباید ورزشها یا فعالیتهای سنگین انجام دهید. چون این نوع فعالیتهای باعث کبودی و تورم یا پارگی در واژن می شوند. انجام این فعالیتها تا قبل از افتادن بخیه لابیاپلاستی باعث باز شدن بخیه ها می شود.
  • بعد از استحمام یا توالت باید محل جراحی را کاملا خشک کنید. برای این کار می توانید از باد گرم ملایم سشوار استفاده کنید. رطوبت می تواند باعث عفونت بخیه ها شود.
  • حفظ بهداشت لباس زیر و تمیز نگه داشتن محل جراحی

در صورتی که جراح شما دارویی برای تورم یا درد تجویز کرده است، باید این داروها را طبق نظر پزشک استفاده کنید.

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

دخترانی که قصد دارند لابیاپلاستی انجام دهند برای اطلاع از هزینه های این عمل زیبایی باید به پزشک جراح مراجعه کنند تا معاینه شوند. اندازه لابیا، زمان مورد نیاز برای جراحی، نوع جراحی (با لیزر یا چاقوی جراحی)، انجام سایر عملهای زیبایی واژن همزمان با لابیاپلاستی در تعیین هزینه عمل تاثیرگذار است. برای انجام لابیاپلاستی دختران در اصفهان می توانید به مطب خانم دکتر صابری مراجعه کنید.

دخترانی که از بزرگی لابیاهای واژن خود رنج می برند، می توانید برای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی از تخصص خانم دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان در اصفهان بهره مند شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و دریافت مشاوره با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید یا در واتساپ به همین شماره پیام دهید.

سوالات پر تکرار درباره لابیاپلاستی برای دختران

در این قسمت سوالاتی که همیشه دختران جوان درباره لابیاپلاستی می پرسند را به همراه پاسخ آنها آورده ایم.

1- بعد از ازدواج ممکن است همسرم متوجه جراحی شود؟
خیر. اگر به بهترین جراح لابیاپلاستی مراجعه کنید و مهارت لازم را برای جراحی داشته باشد به هیچ عنوان جای برش و بخیه باقی نمی ماند.

2- ممکن است بعد از ازدواج یا زایمان دوباره لابیاها بزرگ شوند؟
خیر. اگر این جراحی را بعد از بلوغ کامل انجام داده باشید یه هیچ وجه برگشت پذیر نیست و با زایمان یا نزدیکی اندازه لابیاها بزرگ نمی شود.

3- آیا می توانم با لابیاپلاستی، تزریق ژل به واژن را هم انجام دهم؟
بله. دختران همراه با لابیاپلاستی می توانند تزریق ژل را هم انجام دهند. این عمل زیبایی هم مثل لابیاپلاستی هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند.

در صورتی که سوال یا ابهامی درباره لابیاپلاستی دارید، می توانید سوالات و ابهامات خود را در بخش نظرات زیر همین مقاله برای ما ارسال کنید.

به این مقاله چند ستاره میدید؟!
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

عمل زیبایی واژنلابیاپلاستیلابیاپلاستی با لیزر

2 دیدگاه ها

  • این عمل فقط برای لابیاهای کوچیکه؟ من قسمت لابیای بزرگم از داخل مشکل داره ی حالتی مثله پوست اضافه این عمل میتونه مشکلمو حل کنه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code