عمل زیبایی واژن در اصفهان + هزینه

عمل زیبایی واژن

بسیاری از خانم ها از بزرگ بودن لب های واژن خود رنج می برند. ممکن است بعضی از آن ها ظاهر لب های بزرگ، ناهموار یا ضخیم واژن خود را دوست نداشته باشند و متقاضی عمل زیبایی واژن باشند. برخی دیگر ممکن است در حین انجام فعالیت های عادی از تحریک لابیاهای واژن خود ناراحت باشند. در برخی از خانمها هم لابیاها مانع خروج ترشحات واژن شده و در نتیجه باعث عفونتهای واژینال می شود. همچنین ممکن است عده ای از خانمها به دلیل بزرگ بودن لابیاها در طول مقاربت جنسی، ورزش یا سایر فعالیت های دیگر، احساس درد داشته باشند. یکی از روش های زیباسازی لابیای واژن بزرگ و کشیده، عمل لابیاپلاستی است که بیشتر در کشور ما با نام عمل زیبایی واژن شناخته می شود. در این مقاله سعی شده است تا حد امکان به سوالاتی که ممکن است در مورد عمل زیبایی واژن برای همه پیش می آید پاسخ داده شود. می توانید از فهرست زیر برای دسترسی آسان به بخشهای مختلف مقاله استفاده کنید.

عمل زیبایی واژن چیست؟

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) یک عمل جراحی سبک و سرپایی است که برای تغییر شکل لابیا مینور انجام می شود. در واقع در لابیاپلاستی اندازه لابیاهای واژن کاهش پیدا می کند. این روش رایج ترین روش زیباسازی واژن است و می تواند خانم ها را از پیچ خوردگی و بدفرم بودن لبه های واژن رها کند. لابیاپلاستی بیشتر یک عمل جراحی زیبایی و سرپایی محسوب می شود زیرا پزشک تلاش می کند تا ضمن رفع مشکلاتی که لابیاها برای خانم ایجاد کرده اند، شکل آنها را از نظر ظاهری هم بهبود ببخشد.

لابیای مینور و لابیای ماژور یعنی چه؟

ظاهر بیرونی واژن از سه بخش کلی تشکیل شده است: لابیا مینور (لب های درونی)، لابیا ماژور (لب های بیرونی) و کلیتوریس.

عمل روی لابیای کوچک واژن را لابیای مینور و عمل روی لابیای بزرگ واژن را لابیای ماژور می گویند. وظیفه لابیا ماژور پوشش دهی و محافظت از ساختار های داخلی و حساس مانند دهانه واژن، لابیا مینور و کلیتوریس می باشد. هنگامی که لابیاهای خانمی به شکل ناموزونی کشیده شده یا بیرون زده باشد، این بافت اضافی می تواند هم از نظر روانی و هم از نظر زیبایی و حتی در حین فعالیتهای جنسی باعث ناراحتی فرد شود.

دلیل نیاز به انجام عمل زیبایی واژن چیست؟

لابیا های بزرگ هنگام پوشیدن شلوار های تنگ و نخی مانند لباس های ورزشی و مایو از روی شلوار قابل مشاهده هستند. به همین دلیل زنانی که لب های واژن بلندی دارند نمی توانند هر طور دوست دارند لباس بپوشند و در جمع معذب هستند. در برخی موارد مشکل خانم ها فقط ظاهری نیست و این لبه ها فرد را اذیت می کنند. مثلا وقتی روی دوچرخه می نشینند احساس درد و ناراحتی می کنند. تعدادی از مشکلات رایج دیگر عبارتند از:

 • لابیای بزرگ باعث تحریک در ورزش یا فعالیت های روزمره ای می شود که به نشستن مداوم یا پوشیدن لباس زیر تنگ نیاز است.
 • احساس درد و ساییده شدن لبه ها هنگام رابطه جنسی.
 • عفونت مزمن مجاری ادراری به دلیل جمع شدن عرق یا ترشحات در فضای ایجاد شده بین لابیاها.
 • مشکلات بو و بهداشت واژن

مشکلات لابیای بزرگ در خانمها

فواید عمل زیبایی واژن

عمل لابیاپلاستی می تواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی اجتماعی و خصوصی خانم ها داشته باشد. اگر بخواهیم از بعد خصوصی و فردی به آن نگاه کنیم اعتماد به نفس خانم ها را بالا می برد و حین آمیزش جنسی احساس خوبی نسبت به خودشان پیدا می کنند. عمل زیبایی واژن به طور معمول منجر به وجود لب های کوتاهتر می شود که دیگر از سطح لابیا ماژور آویزان نمی شوند. اکثر بیمارانی که پیچ خوردگی و بلندی لبه های واژن دارند، معمولا پس از عمل بسیار راضی خواهند بود. طبق تجربه های زیاد مراجعین، عمل زیبایی واژن با میزان رضایت بالای 90 درصد مراجعین همراه است. به طور کلی فواید عمل زیبایی واژن عبارتند از:

 • زیبا سازی ظاهر واژن
 • افزایش اعتماد به نفس
 • راحتی بیشتر هنگام ورزش کردن
 • افزایش لذت در روابط جنسی
 • سهولت در نظافت واژن و لابیا
 • برطرف شدن تحریکات مزمن

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی را دارید ما به شما خانم دکتر زهرا صابری را پیشنهاد می کنیم. دکتر صابری سالها در زمینه عملهای زیبایی زنان تبحر دارند و رضایت بالای مراجعین ایشان دلیلی بر همین موضوع است. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

روش انجام عمل زیبایی واژن

در ابتدای عمل چند مرحله بیحسی داریم که بصورت مرحله به مرحله انجام می شود. دقت کنید که این عمل یک عمل سرپایی است و نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد. هدف از انجام بی حسی مرحله به مرحله کاهش و حذف درد از فرایند جراحی است.
در ادامه با توجه به بافت لابیاهای مینور و بسته به نیازهای فردی، روش های مختلفی برای کوچکتر کردن لب، یا متقارن تر کردن واژن وجود دارد. به طور کلی دو تکنیک رایج در عمل لابیاپلاستی عبارتند از:

روش تریم (Trim)

در این روش لب های اضافی کاملا برداشته و جدا می شود. تریم روش نسبتا ساده تری است و زمان کمتری هم نیاز دارد. البته باید دقت کرد که در این روش لبه داخلی واژن بیش از حد بریده نشود. برای همین انتخاب جراح خوب برای عمل زیبایی واژن بسیار حائز اهمیت است.

روش وج

در روش وج با یک برش V شکل یک تکه از لابیای اضافی برداشته می شود. سپس برای کوچک کردن لابیا قسمت های باقی مانده به هم بخیه زده می شود. این روش کمی زمان بر است اما نتیجه خوبی در پی دارد. در این روش احتمال این که برش بیش از اندازه زده شود و جای زخم بماند کم تر از روش Trim است.

در انجام هر دو نوع عمل جراحی لابیاپلاستی، جراح باید بافت اضافی را بچیند تا اجازه دهد لب های لابیای مینور به صورت مرتب در لابیا ماژور، یعنی لب های خارجی جمع شوند. این عمل تحت بی حسی موضعی می شود و بهبودی پس از آن سریع و بدون عارضه است. معمولا بعد از عمل، پزشک داروی مسکن تجویز می کند که فقط برای دو الی سه روز خواهد بود. بعد از آن نیازی به مسکن و دارو نیست.  به طور کلی در بیشتر خانم ها، بهبودی سریع و بدون عارضه انجام می شود.

لابیاپلاستی با لیزر

برای جراحی زیبایی واژن پزشکان می‌توانند بجای تیغ جراحی از لیزر استفاده کنند. استفاده از لیزر دقت عمل را بسیار بالا می برد و کیفیت نهایی عمل بسیار بهبود می یابد. از مزایای لیزر می توان به عدم خونریزی، نماندن جای زخم و افزایش سرعت بهبودی بعد از عمل اشاره کرد. یکی از دستگاه های لیزر پر استفاده در ایران لیزرمونالیزاتاچ است که به خوبی توانسته عمل های زیبایی واژن را بهبود ببخشد. عزیزانی که متقاضی انجام لابیاپلاستی در اصفهان هستند، بد نیست بدانند که بدون شک انجام لابیاپلاستی با لیزر می تواند نتیجه بسیار بهتری داشته باشد.

بیشتر بخوانید: عمل لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان و هزینه آن

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی در اصفهان را دارید پیشنهاد می کنیم حتما لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهید. مطب دکتر زهرا صابری با سالها تجربه در زمینه عمل زیبایی واژن، مجهز به دستگاه لیزر مونالیزا می باشد و ایشان دوره تکمیلی لیزر خود را در شهر میلان ایتالیا گذرانده اند. در صورت نیاز به مشاوره و دریافت هزینه عمل با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

آیا عمل زیبایی واژن نیاز به بی هوشی دارد؟

بگذارید خیالتان را راحت کنیم، عمل زیبایی واژن یک عمل سرپایی محسوب می شود و بی هوشی نیاز ندارد. این جراحی به وسیله بی حسی موضعی انجام می شود. در حین عمل خانم ها کاملا به هوش هستند اما هیچ دردی احساس نمی کنند.

عمل لابیاپلاستی چقدر طول می کشد؟

فرایند عمل حدود 1 ساعت بیشتر نیست و اثر داروهای بی حسی چند ساعت بیشتر باقی نمی ماند. همچنین بعد از عمل نیاز به بستری شدن نیست و فرد می تواند به خانه برگردد. این عمل جزو عملهای زیبایی سبک محسوب می شود و خانمهایی که از شهرهای دیگر برای عمل زیبایی واژن تشریف می آورند و لابیاپلاستی خود را در اصفهان انجام می دهند می توانند همان روز به شهر خود برگردند.

مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن

عموما پزشکان توصیه می کنند بعد از انجام عمل زیبایی واژن 5 روز مرخصی را برای استراحت و بهبودی در نظر بگیرید. در این حین خانم ها باید سعی کنند شلوار گشاد و راحت بپوشند و از مینی پد برای جذب خونریزی جزئی استفاده کنند. استفاده از پک یخ و مصرف بروفن در دو روز اول بعد از عمل پیشنهاد می شود. اما در روزهای بعد نیازی به استفاده از دارو نیست.

مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن

در کل بهتر است کارهای زیر را بعد از عمل زیبایی واژن در منزل انجام دهید تا مطمئن شوید دچار عفونت و عوارض جانبی نخواهید شد. در این مدت شما باید:

 • واژن را تمیز و عاری از عفونت نگه دارید.
 • سعی کنید غذاهایی بخورد که باعث یبوست نشوند. سبزیجات و آب را در برنامه غذایی هفته اول خود بگنجانید.
 • تا 48 ساعت بعد با هماهنگی پزشک از کمپرس یخ و قرصهای مسکن استفاده کنید.
 • شلوار گشاد بپوشید تا از ساییدگی جلوگیری شود.
 • دو هفته از ورزش کردن خودداری کنید.
 • 4 الی 5 هفته رابطه جنسی نداشته باشید.
 • حتما باید توصیه های پزشک را جدی بگیرید و به آن ها عمل کنید.
 • در صورتیکه پزشک برای شما بخیه بزند، جذب کامل بخیه ها ممکن است چند هفته زمان ببرد. اما روند جوش خوردن، در عرض دو هفته تکمیل می شود.
 • در صورت ادامه داشتن درد و تورم بیش از 3-4 هفته ، به پزشک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: تشریح مراقبتهای هفته به هفته بعد از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چه عوارضی دارد؟

عوارض مرتبط با عمل زیبایی واژن مانند بسیاری از جراحی ها خونریزی و عفونت بعد از عمل است. اما شایع ترین عارضه برداشتن بیش از حد لابیا است که توسط جراح بی تجربه ممکن است انجام شود. به همین دلیل است که ما به شما خانم دکتر زهرا صابری را پیشنهاد می کنیم. ایشان سابقه چند صد عمل زیبایی واژن را در پرونده خود دارند و رضایت بیماران حاکی از نتایج خوب عمل است. از دیگر عوارض عمل این است که ممکن است بعد از لابیاپلاستی تا دو هفته دچار درد، کبودی و تورم باشید و یا هنگام ادرار کردن دچار درد شوید. البته جای نگرانی نیست چون عوارض ذکر شده بلند مدت نبوده و بعد از مدتی (حداکثر دو هفته) از بین خواهند رفت. در ضمن فراموش نکنید عمل زیبایی واژن نباید روی دختران جوان تر از 18 سال انجام شود. زیرا ممکن است لبهای واژنشان در اوایل بزرگسالی رشد و پیشرفت داشته باشد.

در مورد عوارض لابیاپلاستی مقاله ای در سایت نوشته ایم که به شما پیشنهاد می کنیم حتما آن را بخوانید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با عوارض عمل زیبایی واژن

چه کسانی می توانند لابیاپلاستی انجام دهند؟

یکی از ابهامات این عمل جراحی این است که آیا لابیاپلاستی برای دختران باکره انجام می شود یا خیر. بهتر است بدانید که لابیاپلاستی بیشتر با لب خارجی واژن ارتباط دارد و کاری با پرده بکارت و قسمت داخلی واژن ندارد. در نتیجه دختران باکره بالای 18 سال هم می توانند از این عمل بهره مند شوند. به طور کلی افراد زیر می توانند از عمل لابیاپلاستی استفاده کنند:

 • خانم هایی که لب های داخلی بزرگ و بلندی دارند.
 • خانم هایی که هنگام رابطه جنسی درد دارند.
 • خانم هایی که به دلیل بزرگی لابیا با قرار دادن نوار بهداشتی مشکل دارند.
 • خانم هایی که نسبت به بدن خود احساس خجالت می کنند.
 • خانم هایی که مشکل انحراف ادرار دارند.

درد در رابطه بخاطر لابیا

اگر شما هم یکی از مشکلات بالا را دارید می توانید برای اصلاح فرم لابیاها به دکتر صابری (متخصص و جراح زنان در اصفهان) مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید تا مشاور لیزر و زیبایی مطب شما را راهنمایی کنند.

آیا خانم های باردار هم می توانند عمل زیبایی واژن انجام دهند؟

خانم های باردار بهتر است لابیاپلاستی انجام ندهند زیرا بی حسی های استفاده شده به جنین آسیب می رساند. همچنین دوران بارداری اصلا زمان مناسبی برای نظر دادن در مورد واژن و لابیا نیست چون لابیا ها بزرگ و متورم هستند و از اندازه نرمال خود بزرگتر می شوند. یکی از دلایلی که عمل زیبایی واژن حین زایمان سزارین یا طبیعی انجام نمی شود این است که هنگام زایمان واژن و لابیا کش آمده و تغییر شکل خواهد داد. خانم های باردار بهتر است تا چند ماه بعد از زایمان صبر کنند و سپس به انجام عمل زیبایی واژن مبادرت بورزند. 

چه کسانی نباید لابیاپلاستی انجام دهند؟

چون جراحی لابیاپلاستی یک عمل زیبایی به شمار می رود، بیشتر خانم ها مشکلی برای انجام عمل نخواهند داشت. البته لابیاپلاستی برای عده خاصی توصیه نمی شود یا حداقل بهتر است آن را در زمان دیگری انجام دهند که عمل عوارضی برای آن ها نداشته باشد و بهترین نتیجه را بگیرند:

 • خانم هایی که زگیل تناسلی یا عفونتهای مکرر واژن دارند.
 • دختران زیر 18 سال
 • خانم های بالای 55 سال
 • خانم های باردار

آیا این عمل باعث کاهش میل جنسی می شود؟

بعضی از خانم ها نگران این هستند که بعد از انجام عمل لابیاپلاستی دچار کاهش میل جنسی بشوند. بهتر است بدانید عصب هایی که در واژن باعث تحریک می شوند در دو ناحیه قرار دارند. ناحیه اول جی اسپات یا نقطه جی می باشد که درون واژن قرار دارد و موجب تحریک جنسی درون واژن می شود. ناحیه دوم در قسمت کلیتوریس قرار دارد و باعث ارگاسم بیرونی خانم ها می شود.

چون در لابیا عصب جنسی وجود ندارد در نتیجه لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی نخواهد شد. در عوض با زیبا شدن واژن، اعتماد بنفس در روابط جنسی را بالاتر می رود. همچنین این زیبایی به تحریک بیشتر شریک جنسی نیز منجر خواهد شد. در واقع یکی از اصلی ترین دلایل انجام عمل زیبایی واژن، لذت هرچه بیشتر از روابط جنسی است که لابیاپلاستی در بهبود رابطه جنسی کمک زیادی می کند.

بهبود رابطه بعد از لابیاپلاستی

بهترین مرکز لابیاپلاستی در اصفهان

حالا که با عمل لابیاپلاستی آشنا شده اید، احتمالا دنبال مرکزی هستید که بتوانید با اطمینان خاطر از خدمات لابیاپلاستی بهره مند شوید. ما در اینجا مهمترین خصوصیات یک مرکز خوب برای لابیاپلاستی را به شما معرفی می کنیم:

1- در درجه اول، تبحر جراح زیبایی شما در انجام لابیاپلاستی بسیار مهم است. متخصص و جراح زنانی که شما به او مراجعه می کنید باید در زمینه انجام عملهای زیبایی واژن، تجربه و تخصص کافی را داشته باشد.

2- در مرحله دوم حتما به مرکزی مراجعه کنید که دارای لیزر مونالیزا تاچ باشد. لابیاپلاستی با لیزر فواید بسیار زیادی نسبت به لابیاپلاستی بدون لیزر دارد. در لابیاپلاستی با لیزر شما درد و نقاهت بسیار کمتری خواهید داشت و در 90 درصد موارد نیازی به بخیه نیست. همچنین نتیجه لابیاپلاستی با لیزر بسیار تمیزتر و ظریف تر از لابیاپلاستی بدون لیزر است.

3- نمونه کارهای قبلی و رضایت مراجعین قبلی در انتخاب بهترین جراح برای لابیاپلاستی در اصفهان بسیار موثر است. اگر شما هم قصد لابیاپلاستی دارید می توانید به مطب دکتر زهرا صابری در اصفهان مراجعه کنید و نمونه کارهای قبل و بعد از عمل را مشاهده کنید.

4- بدون شک هزینه عمل زیبایی در انتخاب مرکز معتبر برای انتخاب عمل زیبایی واژن بسیار موثر است. پیشنهاد می کنیم بخش بعدی این مقاله را مطالعه بفرمایید.

مطب دکتر زهرا صابری (بهترین متخصص زنان در اصفهان) مجهز به یکی از آخرین مدلهای دستگاه لیزرمونالیزاتاچ است. ایشان دوره تخصصی لیزر را در میلان ایتالیا گذرانده اند و گواهینامه های معتبر را از انستیتوی شرکت سازنده لیزرمونالیزا دریافت کرده اند.

هزینه لابیاپلاستی در اصفهان

هزینه عمل لابیاپلاستی بستگی به نوع عمل دارد. اینکه لابیاپلاستی با لیزر انجام شود یا بدون لیزر. همچنین در بعضی از خانمها نیاز به اصلاح هود کلیتوریس هم وجود دارد که در این مورد در روز مشاوره قبل از عمل حتما شما راهنمایی و مشاوره خواهید شد. اما در کل نسبت به بسیاری از عمل های زیبایی دیگر، این جراحی هزینه بالایی ندارد. مزیت لابیاپلاستی این است که نیاز به استراحت در بیمارستان ندارد و در مطب قابل انجام است. لذا بیمار هزینه های جانبی برای عمل نخواهد داشت. جهت آشنایی با فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی، مقاله هزینه لابیاپلاستی در اصفهان چقدر است را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: عمل زیبایی کلیتوریس در اصفهان

اگر سوالی در مورد لابیاپلاستی دارید خوشحال می شویم آن را در بخش نظرات زیر همین مقاله مطرح کنید. خانم دکتر صابری در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. برای دریافت پاسخ سوال خود به همین صفحه مراجعه کنید.

3.7/5 - (41 امتیاز)
Avatar photo

دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان در اصفهان هستند که سالهاست در زمینه عملهای زیبایی و ترمیمی واژن فعالیت می کنند. استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز و جدیدترین روشهای درمانی، موجب شده تا مراجعین زیادی از شهرهای دور و نزدیک برای عملهای زیبایی واژن و رفع مشکلات جنسی و زناشویی خود به ایشان مراجعه کنند.

14 دیدگاه ها
  • سلام. عزیزم لابیاپلاستی با استفاده از لیزر انجام میشه. لابیاپلاستی با لیزر هم نتایج بهتری داره و هم دوره بهبودی بسیار کمتری داره.

 • سلام من عمل زیبایی واژن ولابیاپلاستی پیش دکترصابری عزیز انجام دادم مهارت وتبحردرکارشون عالیه من که خیلی راضیم ممنونم ازشون

  • سلام. خوشحالم که راضی بودی عزیزم و ممنون بابت به اشتراک گذاری نظرت

 • سلام خانم دکتر
  خانم ۳۳ ساله هستم و ۱۱ سال است که ازدواج کرده ام که به وجود مشکل نداشتن در حالات واژن علاقه شدیدی به زیبایی آن در خود احساس می کنم و لابیدها را زیاد بزرگ می بینم با اینکه مشکلی در کارهای روزمره برایم ایجاد نمی کند و دوست دارم سفید شود و چربی در بالا و کنارهای آن به آن به صورتی که فرمش کاملا طبیعی باشد تزریق شود
  حس جنسی فوق العاده بالایی دارم و در صورت صلاحدید شما تنگی واژن و در صورت صلاح ندیدن اصراری برای این کار ندارم
  سوال اینجانب این است که آیا میشود این عمل ها را در یک روز انجام داد
  و من به دلیل لذت بردن بیشتر و به ارگاسم رسیدن خود و همسر برای این کار آمادگی کامل دارم برای همین چه عملی را پیشنهاد می دهید که دوره نقاهت آن و درد کمی داشته باشد وزودتر به نتیجه دلخواه برسم
  برای گرفتن نوبت و کارهای اولیه باید حضوری بیامکه پس از معاینات به من اعلام هزینه نیز گردد
  لطفا مرا راهنمایی کنید

  • اندازه لابیاها را باید معاینه کنم تا ببینم میشه کوچیک کرد یا نه. ولی میتونید سفید کردن و تزریق چربی رو انجام بدید. اگر مشکل گشادی واژن نداشته باشید نیازی به عمل تنگ کردن نیست. همه این عملها رو میتونید در یک روز انجام بدید. برای گرفتن نوبت و مشاوره های دیگه میتونید با شماره مشاور مطب در واتزاپ تماس بگیرید: ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴

  • سلام. خدا روشکر خوشحالم که از نتیجه اینقدر راضی بودید. مراقبتهایی که برای بعد از عمل گفتم رو حتما با دقت انجام بدید.

 • سلام خانم دکتر من مجرد هستم و نمیدونم چرا احساس میکنم ک واژنم حالت اصلی و فرم خودش رو از دست داده میخواستم عمل زیبایی انجام بدم . کی وقت دارید که من هماهنگ شم برسم خدمتتون که معاینه کنید و راهنماییم کنید که چه کاری باید انجام بدم؟

  • سلام. شما میتونید با شماره مطبم تماس بگیرید و هماهنگی کنید: ۰۹۳۸۵۱۳۸۹۵۵

 • سلام خانم دکترمن ۲۹ سالمه ودوتا زایمان طبیعی داشتم بچهام درشت بودن ۳۹۰۰ ،واژن ومقعدم حالت طبیعی خودش راازدست داده خیلی گشادشده اگربخوام تنگ کنم عمل با لیزر بهتره یا نخ ،ونیازبه بیهوشی داره ؟داخل مطب خودتون عمل میکنید یا بیمارستان؟

  • سلام. انتخاب روش جراحی به عهده جراح هست. باید معاینه کنم و ببینم شدت مشکلات شما چقدره و چه روشی براتون بهتره. اگر روشهای غیرجراحی باشه توی مطبم انجام میدم و اگر چاره ای جز عمل ندارید، باید در بیمارستان عمل بشید.

 • سلام و و قت بخیر خدمت شما
  برای عمل لابیاپلاستی نداشتن عفونت مهم هستش؟! و تا رفع نشدن عفونت عمل انجام نمیشه؟! تشکر

  • سلام عفونت (اگر شدید باشه) میتونه در مراقبتهای بعد از عمل اخلال ایجاد کنه. اگر شدید نباشه میشه در روزهای اول بعد از عمل با استفاده از آنتی بیوتیکها کنترلش کرد تا مشکلی برای لابیاپلاستی پیش نیاد. در این موارد نیاز به مراجعه و معاینه توسط پزشک هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *