عمل زیبایی واژن در اصفهان + هزینه

عمل زیبایی واژن

بعضی از زنان و دختران از بزرگ بودن لبه درونی واژن (لابیامینور) خود رنج می برند و قاعدتا بعضی از آنها ظاهر بزرگ، ناهموار یا ضخیم واژن خود را دوست ندارند. این افراد متقاضی عمل زیبایی واژن در اصفهان هستند. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را هر آنچه که باید در مورد عمل زیبایی واژن در اصفهان بدانید، آشنا کنیم. می توانید از فهرست زیر برای دسترسی آسان به بخشهای مختلف مقاله استفاده کنید.

عمل زیبایی واژن چیست؟

عمل زیبایی واژن یا عمل لابیاپلاستی یک جراحی سبک و سرپایی است که برای تغییر شکل لابیا مینورها انجام می شود. در این جراحی اندازه لابیاهای واژن کاهش پیدا می کند و پیچ خوردگی و بدفرمی لبه های واژن از بین می رود. این کار با برش قسمتهای اضافی و آویزان لابیامینور انجام می شود.

لابیای مینور و لابیای ماژور یعنی چه؟

ظاهر بیرونی واژن از سه بخش کلی تشکیل شده: لابیا مینور (لب های درونی)، لابیا ماژور (لب های بیرونی) و کلیتوریس. وظیفه لابیا ماژور پوشش دهی و محافظت از ساختار های داخلی و حساس مانند دهانه واژن، لابیا مینور و کلیتوریس است.

لابیامینور هم از دهانه واژن محافظت میکند. لابیامینور و ماژور در رنگها، شکل ها و اندازه های مختلفی هستند که موضوع کاملا عادی است. اما لابیاهای مینور گاهی بزرگتر از حد عادی می شوند و از زیر لابیاماژور کاملا بیرون زدگی دارند و مشخص هستند.

این بافت اضافی می تواند هم از نظر روانی و هم از نظر زیبایی و یا حتی حین فعالیتهای جنسی باعث ناراحتی خانم ها شود. در این موارد با عمل زیبایی واژن مشکل هایپرتروفی لابیا یا بزرگ شدن بیش از حد آن برطرف می شود.

عمل زیبایی واژن چگونه انجام می شود؟

به گفته دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان، عمل زیبایی واژن یک عمل سرپایی است و نیازی به بیهوشی یا بستری شدن ندارد. بعد از آماده شدن شما و قرار گرفتن روی تخت معاینه و جراحی، لابیاها ضدعفونی می شوند. بعد بیحسی موضعی تزریق می کنیم.

بر اساس هدف و نوع لابیاپلاستی، برش لابیاها انجام می شود. قسمتهای اضافی حذف می شود و بقیه لابیا با نخ های جذبی بخیه می شوند. بعد از پایان جراحی کمی استراحت می کنید و اگر مشکلی نداشتید می توانید مرخص شوید.

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی را دارید ما به شما خانم دکتر زهرا صابری را پیشنهاد می کنیم. دکتر صابری سالها در زمینه عملهای زیبایی زنان تبحر دارند و رضایت بالای مراجعین ایشان دلیلی بر همین موضوع است. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

تکنیک های رایج در عمل زیبایی واژن

برای برش لابیاها تکنیک های مختلفی هست که با توجه به شکل لابیامینورها انتخاب می شود. دو تکنیکی که در عمل لابیاپلاستی رایجتر هستند، عبارتند از:

تکنیک تریم (Trim)

در این روش لب های اضافی به صورت یک خط صاف بریده و کاملا برداشته می شود. این ساده ترین تکنیک در برش لابیا است که به زمان کمتری نیاز دارد. البته باید دقت کرد که در این روش لبه داخلی واژن بیش از حد بریده نشود و این تکنیک برای همه لابیاها مناسب نیست.

تکنیک وج (Wedge)

در این روش با یک برش V شکل لابیای اضافی جدا می شود. بعد زخم ها بخیه زده می شوند. این روش کمی زمان بر است اما نتیجه خوبی در پی دارد. در این روش احتمال این که برش لابیاها بیش از اندازه باشد یا جای زخم بماند کمتر از روش Trim است.

انواع عمل زیبایی واژن

برش لابیاها به هر شکل و فرمی که باشد، می توان آن را با ابزارهای مختلفی مثل تیغ جراحی، لیزر یا آر اف سرجری انجام داد. بر همین اساس عمل زیبایی واژن به سه نوع جراحی زیبایی واژن، لابیاپلاستی با لیزر و با آر اف سرجری تقسیم می شود.

عمل لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان رایجتر از انواع دیگر لابیاپلاستی است. در این روش از لیزرمونالیزاتاچ استفاده می شود که دقت بالایی در برش دارد. همچنین جای زخم و خونریزی در این نوع لابیاپلاستی کمتر و سرعت بهبودی آن بیشتر از روش جراحی است.

دلیل نیاز به انجام عمل زیبایی واژن چیست؟

لابیا های بزرگ ممکن است هیچ مشکلی ایجاد نکنند و فرد با ظاهر واژن خود راحت باشد. در این صورت نیازی به عمل زیبایی واژن ندارید. اما به دلایل زیر ممکن است شخص بخواهد عمل زیبایی واژن را انجام دهد:

 • هنگام پوشیدن شلوار های تنگ و نخی مانند لباس های ورزشی و مایو از روی شلوار قابل مشاهده هستند. به همین دلیل زنانی که لب های واژن بلندی دارند نمی توانند هر طور دوست دارند لباس بپوشند و در جمع معذب هستند.
 •  وقتی روی دوچرخه می نشینند احساس درد و ناراحتی می کنند.
 • لابیای بزرگ باعث تحریک در ورزش یا فعالیت های روزمره ای می شود که به نشستن مداوم یا پوشیدن لباس زیر تنگ نیاز است.
 • احساس درد و ساییده شدن لبه ها هنگام رابطه جنسی.
 • عفونت مزمن مجاری ادراری به دلیل جمع شدن عرق یا ترشحات در فضای ایجاد شده بین لابیاها.
 • مشکلات بو و بهداشت واژن

در برخی از خانمها هم لابیاها مانع خروج ترشحات واژن می شود و برای همین عفونتهای واژینال یا ادراری مکرری را خانم ها تجربه می کنند.

مشکلات لابیای بزرگ در خانمها

فواید انجام عمل زیبایی واژن در اصفهان

عمل لابیاپلاستی می تواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی اجتماعی و خصوصی خانم ها داشته باشد. بعضی از این مزایای لابیاپلاستی عبارتند از:

 • اعتماد به نفس خانم ها را بالا می برد و حین آمیزش جنسی احساس خوبی نسبت به خودشان پیدا می کنند.
 • لبه های واژن کوتاهتر می شود و دیگر از زیر لابیا ماژورها آویزان نمی شوند.  برای همین ظاهر واژن زیبا می شود.
 • بزرگی لابیاها از زیر لباس بیرون نمی زند و هر چه دوست دارید می توانید بپوشید.
 • موقع ورزش کردن و پیاده روی راحت می شوید.
 • لذت در روابط جنسی بیشتر میشود چون دردهای مقاربتی که بخاطر کشیدگی لابیاها موقع دخول ایجاد میشد، از بین میرود.
 • بخاطر کوچکتر شدن لابیا و از بین رفتن چینهای اضافی، نظافت واژن راحتتر می شود و بو و ترشحات عفونی آن از بین می رود.

همچنین بعد از این جراحی، دیگر لابیاها به خاطر پوشیدن لباس تنگ یا انجام ورزشهایی که به واژن فشار می آورند مثل دوچرخه سواری و سوارکاری تحریک نمی شوند.

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی در اصفهان را دارید پیشنهاد می کنیم حتما لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهید. مطب دکتر زهرا صابری با سالها تجربه در زمینه عمل زیبایی واژن، مجهز به دستگاه لیزر مونالیزا می باشد و ایشان دوره تکمیلی لیزر خود را در شهر میلان ایتالیا گذرانده اند. در صورت نیاز به مشاوره و دریافت هزینه عمل با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

آیا عمل زیبایی واژن نیاز به بیهوشی دارد؟

بگذارید خیالتان را راحت کنیم، عمل زیبایی واژن حتی اگر با تیغ جراحی در اتاق عمل انجام شود هم نیازی به بیهوشی ندارد. بلکه زیر نظر متخصص بیهوشی می توانید بیحسی موضعی یا بیحسی نخاعی دریافت کنید. در مطب پزشک متخصص زنان نیز، در یک محیط کاملا استریل این جراحی با تزریق بیحسی موضعی به لابیاها انجام می شود.

عمل لابیاپلاستی چقدر طول می کشد؟

فرایند عمل حدود 1 ساعت بیشتر نیست و اثر داروهای بی حسی چند ساعت بیشتر باقی نمی ماند. همچنین بعد از عمل نیاز به بستری شدن نیست و فرد می تواند به خانه برگردد.

این عمل جزو عملهای زیبایی سبک محسوب می شود و خانمهایی که از شهرها یا کشورهای دیگر برای عمل زیبایی واژن به اضفهان مراجعه می کنند، می توانند همان روز به شهر یا کشور خود برگردند.

مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن

دوره نقاهت بعد از انجام عمل زیبایی واژن 5 روز است و حدود یک هفته را برای استراحت و بهبودی خود باید مرخصی بگیرید. طی این مدت و تا 6 هفته بعد از عمل باید کارهای زیر را انجام دهید:

 • شلوار گشاد و راحت بپوشند و از مینی پد برای جذب خونریزی جزئی استفاده کنید.
 • استفاده از پک یخ و مصرف بروفن در دو روز اول بعد از عمل پیشنهاد می شود. اما در روزهای بعد نیازی به استفاده از دارو نیست.
 • واژن را تمیز، خشک و عاری از آلودگی نگه دارید.
 • سعی کنید غذاهایی بخورد که باعث یبوست نشوند. سبزیجات و آب را در برنامه غذایی هفته اول خود بگنجانید.
 • تا 48 ساعت بعد با هماهنگی پزشک از کمپرس یخ و قرصهای مسکن استفاده کنید.
 • چهار تا شش هفته از ورزش های شدید یا سنگین مثل وزنه برداری و دوچرخه سواری خودداری کنید.
 • 4 الی 6هفته رابطه جنسی نداشته باشید.

حتما باید توصیه های پزشک را جدی بگیرید و به آن ها عمل کنید و در صورتی که درد و تورم شدیدی دارید که بیش از یک هفته طول کشیده یا ترشحات عفونی دارید سریع به جراحتان مراجعه کنید تا شما را درمان کند. توصیه می کنیم مراقبتهای هفته به هفته بعد از لابیاپلاستی را رعایت کنید تا دچار هیچ مشکلی نشوید.

بخیه های عمل زیبایی واژن

بخیه های عمل زیبایی واژن اگر از نوع جذبی باشند، نیازی به کشیدن ندارند. جذب کامل بخیه ها ممکن است چند هفته زمان ببرد اما روند جوش خوردن زخم ها در عرض دو هفته تکمیل می شود.

مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن

لابیاپلاستی چه عوارضی دارد؟

عمل زیبایی واژن عارضه جانبی خاصی ندارد. شایع ترین عوارض بعد از این جراحی، خونریزی و عفونت بعد از عمل است که به دلیل بازشدن بخیه ها رخ میدهد. کبودی، تورم و درد هم بعد از عمل عادی است و بعد از یکی دو هفته خیلی کمتر می شود.

اما بدترین عارضه برداشتن بیش از حد لابیا، کمتر از حد لازم برداشتن لابیاها و بزرگ بودن آن بعد از عمل است که به دلیل اشتباهات جراح رخ می دهد. با مراجعه به جراحانی مثل خانم دکتر زهرا صابری که صدها عمل زیبایی واژن موفق در پرونده خود دارند، میتوانید از این عوارض پیشگیری کنید.

پیشنهاد می کنیم در مورد عوارض لابیاپلاستی مقاله ای با عنوان آشنایی با عوارض عمل زیبایی واژن را که در همین سایت نوشته ایم  حتما بخوانید.

چه کسانی می توانند لابیاپلاستی انجام دهند؟

به طور کلی افراد زیر می توانند کاندید عمل لابیاپلاستی باشند:

 • خانم هایی که لب های داخلی بزرگ و بلندی دارند.
 • خانم هایی که هنگام رابطه جنسی درد دارند.
 • خانم هایی که به دلیل بزرگی لابیا با قرار دادن نوار بهداشتی مشکل دارند.
 • خانم هایی که نسبت به بدن خود احساس خجالت می کنند.
 • خانم هایی که مشکل انحراف ادرار دارند.

آیا دختران مجرد هم کاندید عمل زیبایی واژن هستند؟

یکی از ابهامات این عمل جراحی این است که آیا لابیاپلاستی برای دختران باکره انجام می شود یا نه. بهتر است بدانید که عمل لابیاپلاستی یا زیبایی واژن روی قسمتهای خارج واژن انجام می شود و کاری با پرده بکارت و قسمت داخلی واژن ندارد. در نتیجه دختران باکره ای که بالای 18 سال دارند هم می توانند این جراحی را انجام دهند.

با این حال شاید خیلی از دختران زیر 18 سال هم بدلیل رشد زیاد لبه های واژن به فکر انجام عمل لابیاپلاستی بیفتند. اینکه آیا در این سن هم می توان لابیاپلاستی انجام داد یا نه، سوالی است که خانم دکتر زهرا صابری در ویدیوی زیر به آن پاسخ می دهند:

 

آیا خانم های باردار هم می توانند عمل زیبایی واژن انجام دهند؟

خانم های باردار نمی توانند عمل لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی را انجام دهند زیرا بی حسی های استفاده شده به جنین آسیب می رساند. همچنین دوران بارداری اصلا زمان مناسبی برای نظر دادن در مورد واژن و لابیا نیست چون لابیا ها بزرگ و متورم هستند و از اندازه نرمال خود بزرگتر می شوند.

یکی از دلایلی که عمل زیبایی واژن حین زایمان سزارین یا طبیعی انجام نمی شود این است که هنگام زایمان واژن و لابیا متورم و پر خون است. چنین لابیایی را نمی توان عمل کرد. خانم های باردار باید 3 تا 6 ماه بعد از زایمان صبر کنند تا بتوانند عمل زیبایی واژن را انجام دهند.

چه کسانی نباید عمل لابیاپلاستی انجام دهند؟

چون جراحی لابیاپلاستی یک عمل زیبایی به شمار می رود، بیشتر خانم ها مشکلی برای انجام عمل نخواهند داشت. البته لابیاپلاستی برای عده خاصی توصیه نمی شود یا حداقل بهتر است آن را در زمان دیگری انجام دهند که عمل عوارضی برای آن ها نداشته باشد و بهترین نتیجه را بگیرند:

 • خانم هایی که زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی فعال دارند.
 • دختران زیر 18 سال که هنوز لابیاهایشان به سرعت در حال رشد است.
 • خانم های بالای 55 سال چون سرعت ترمیم زخم ها در این سنین کمتر می شود و ریسک عوارض لابیاپلاستی مثل عفونت بیشتر می شود.
 • خانم های باردار یا کسانی که به تازگی زایمان کرده اند.

آیا عمل زیبایی واژن باعث کاهش میل جنسی می شود؟

بعضی از خانم ها نگران این هستند که بعد از انجام عمل لابیاپلاستی دچار کاهش میل جنسی بشوند. بهتر است بدانید عصب هایی که در واژن باعث تحریک می شوند در دو ناحیه قرار دارند. ناحیه اول جی اسپات یا نقطه جی می باشد که درون واژن قرار دارد و موجب تحریک جنسی درون واژن می شود. ناحیه دوم در قسمت کلیتوریس قرار دارد و باعث ارگاسم بیرونی خانم ها می شود.

چون در لابیا عصب جنسی وجود ندارد در نتیجه لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی نخواهد شد. در عوض با زیبا شدن واژن، اعتماد بنفس در روابط جنسی را بالاتر می رود. همچنین این زیبایی به تحریک بیشتر شریک جنسی نیز منجر خواهد شد. در واقع یکی از اصلی ترین دلایل انجام عمل زیبایی واژن، لذت هرچه بیشتر از روابط جنسی است که لابیاپلاستی در بهبود رابطه جنسی کمک زیادی می کند.

بهبود رابطه بعد از لابیاپلاستی

بهترین مرکز لابیاپلاستی در اصفهان

حالا که با عمل لابیاپلاستی آشنا شده اید، احتمالا دنبال مرکزی هستید که بتوانید با اطمینان خاطر از خدمات لابیاپلاستی بهره مند شوید. ما در اینجا مهمترین خصوصیات یک مرکز خوب برای لابیاپلاستی را به شما معرفی می کنیم:

1- در درجه اول، تبحر جراح زیبایی شما در انجام لابیاپلاستی بسیار مهم است. متخصص و جراح زنانی که شما به او مراجعه می کنید باید در زمینه انجام عملهای زیبایی واژن، تجربه و تخصص کافی را داشته باشد.

2- در مرحله دوم حتما به مرکزی مراجعه کنید که دارای لیزر مونالیزا تاچ باشد. لابیاپلاستی با لیزر فواید بسیار زیادی نسبت به لابیاپلاستی بدون لیزر دارد. در لابیاپلاستی با لیزر شما درد و نقاهت بسیار کمتری خواهید داشت و در 90 درصد موارد نیازی به بخیه نیست. همچنین نتیجه لابیاپلاستی با لیزر بسیار تمیزتر و ظریف تر از لابیاپلاستی بدون لیزر است.

3- نمونه کارهای قبلی و رضایت مراجعین قبلی در انتخاب بهترین جراح برای لابیاپلاستی در اصفهان بسیار موثر است. اگر شما هم قصد لابیاپلاستی دارید می توانید به مطب دکتر زهرا صابری در اصفهان مراجعه کنید و نمونه کارهای قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی را مشاهده کنید.

4- بدون شک هزینه عمل زیبایی در انتخاب مرکز معتبر برای انتخاب عمل زیبایی واژن بسیار موثر است. پیشنهاد می کنیم بخش بعدی این مقاله را مطالعه بفرمایید.

مطب دکتر زهرا صابری (بهترین متخصص زنان در اصفهان) مجهز به یکی از آخرین مدلهای دستگاه لیزرمونالیزاتاچ است. ایشان دوره تخصصی لیزر را در میلان ایتالیا گذرانده اند و گواهینامه های معتبر را از انستیتوی شرکت سازنده لیزرمونالیزا دریافت کرده اند.

هزینه لابیاپلاستی در اصفهان

هزینه عمل لابیاپلاستی بستگی به نوع عمل دارد. اینکه لابیاپلاستی با لیزر انجام شود یا بدون لیزر. همچنین در بعضی از خانمها نیاز به اصلاح هود کلیتوریس هم وجود دارد که در این مورد در روز مشاوره قبل از عمل حتما شما راهنمایی و مشاوره خواهید شد. اما در کل نسبت به بسیاری از عمل های زیبایی دیگر، این جراحی هزینه بالایی ندارد. مزیت لابیاپلاستی این است که نیاز به استراحت در بیمارستان ندارد و در مطب قابل انجام است. لذا بیمار هزینه های جانبی برای عمل نخواهد داشت. جهت آشنایی با فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی، مقاله هزینه لابیاپلاستی در اصفهان چقدر است را مطالعه کنید.

اگر سوالی در مورد لابیاپلاستی دارید خوشحال می شویم آن را در بخش نظرات زیر همین مقاله مطرح کنید. خانم دکتر صابری در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. برای دریافت پاسخ سوال خود به همین صفحه مراجعه کنید.

3.8/5 - (45 امتیاز)
Avatar photo

دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان در اصفهان هستند که سالهاست در زمینه عملهای زیبایی و ترمیمی واژن فعالیت می کنند. استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز و جدیدترین روشهای درمانی، موجب شده تا مراجعین زیادی از شهرهای دور و نزدیک برای عملهای زیبایی واژن و رفع مشکلات جنسی و زناشویی خود به ایشان مراجعه کنند.

22 دیدگاه ها
  • سلام. عزیزم لابیاپلاستی با استفاده از لیزر انجام میشه. لابیاپلاستی با لیزر هم نتایج بهتری داره و هم دوره بهبودی بسیار کمتری داره.

 • سلام من عمل زیبایی واژن ولابیاپلاستی پیش دکترصابری عزیز انجام دادم مهارت وتبحردرکارشون عالیه من که خیلی راضیم ممنونم ازشون

  • سلام. خوشحالم که راضی بودی عزیزم و ممنون بابت به اشتراک گذاری نظرت

 • سلام خانم دکتر
  خانم ۳۳ ساله هستم و ۱۱ سال است که ازدواج کرده ام که به وجود مشکل نداشتن در حالات واژن علاقه شدیدی به زیبایی آن در خود احساس می کنم و لابیدها را زیاد بزرگ می بینم با اینکه مشکلی در کارهای روزمره برایم ایجاد نمی کند و دوست دارم سفید شود و چربی در بالا و کنارهای آن به آن به صورتی که فرمش کاملا طبیعی باشد تزریق شود
  حس جنسی فوق العاده بالایی دارم و در صورت صلاحدید شما تنگی واژن و در صورت صلاح ندیدن اصراری برای این کار ندارم
  سوال اینجانب این است که آیا میشود این عمل ها را در یک روز انجام داد
  و من به دلیل لذت بردن بیشتر و به ارگاسم رسیدن خود و همسر برای این کار آمادگی کامل دارم برای همین چه عملی را پیشنهاد می دهید که دوره نقاهت آن و درد کمی داشته باشد وزودتر به نتیجه دلخواه برسم
  برای گرفتن نوبت و کارهای اولیه باید حضوری بیامکه پس از معاینات به من اعلام هزینه نیز گردد
  لطفا مرا راهنمایی کنید

  • اندازه لابیاها را باید معاینه کنم تا ببینم میشه کوچیک کرد یا نه. ولی میتونید سفید کردن و تزریق چربی رو انجام بدید. اگر مشکل گشادی واژن نداشته باشید نیازی به عمل تنگ کردن نیست. همه این عملها رو میتونید در یک روز انجام بدید. برای گرفتن نوبت و مشاوره های دیگه میتونید با شماره مشاور مطب در واتزاپ تماس بگیرید: ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴

 • سلام خانم دکتر من مجرد هستم و نمیدونم چرا احساس میکنم ک واژنم حالت اصلی و فرم خودش رو از دست داده میخواستم عمل زیبایی انجام بدم . کی وقت دارید که من هماهنگ شم برسم خدمتتون که معاینه کنید و راهنماییم کنید که چه کاری باید انجام بدم؟

  • سلام. شما میتونید با شماره مطبم تماس بگیرید و هماهنگی کنید: ۰۹۳۸۵۱۳۸۹۵۵

 • سلام خانم دکترمن ۲۹ سالمه ودوتا زایمان طبیعی داشتم بچهام درشت بودن ۳۹۰۰ ،واژن ومقعدم حالت طبیعی خودش راازدست داده خیلی گشادشده اگربخوام تنگ کنم عمل با لیزر بهتره یا نخ ،ونیازبه بیهوشی داره ؟داخل مطب خودتون عمل میکنید یا بیمارستان؟

  • سلام. انتخاب روش جراحی به عهده جراح هست. باید معاینه کنم و ببینم شدت مشکلات شما چقدره و چه روشی براتون بهتره. اگر روشهای غیرجراحی باشه توی مطبم انجام میدم و اگر چاره ای جز عمل ندارید، باید در بیمارستان عمل بشید.

 • سلام و و قت بخیر خدمت شما
  برای عمل لابیاپلاستی نداشتن عفونت مهم هستش؟! و تا رفع نشدن عفونت عمل انجام نمیشه؟! تشکر

  • سلام عفونت (اگر شدید باشه) میتونه در مراقبتهای بعد از عمل اخلال ایجاد کنه. اگر شدید نباشه میشه در روزهای اول بعد از عمل با استفاده از آنتی بیوتیکها کنترلش کرد تا مشکلی برای لابیاپلاستی پیش نیاد. در این موارد نیاز به مراجعه و معاینه توسط پزشک هست.

   • سلام خانم دکتر بنده از واژنم هوار خارج میشه و طی تحقیقاتی که انجام دادم راه درمان تنگ کرون واژن هست من میخواستم عمل تنگ کردن واژن رو انجام بدم هم برای این منظور و هم اینکه در رابطه جنسی لذت نمیبرم ایا با این عمل هر دو مشکلم حل میشه

    • بله. علت عدم ارگاسم و خروج باد از واژن، گشادی واژن هست که با تنگ کردن اون هر دو مشکل حل میشه.

 • سلام
  خانم دکتر معقد من نمیدونم چرا بیرون اومده بد فرم شده علت چیست درمان میشه یانه یعنی به حالت اولیه

  • ممکنه هموروئید، پرولاپس رکتوم یا یه مشکل دیگه باشه. برای تشخیص دقیق حتما برای معاینه مراجعه کنید تا بررسی کنم. مشکل شما هر چی که هست بدون درمان برطرف نمیشه. پس سریعتر اقدام کنید.

 • سلام خانم دکترمن خانم ۳۲ساله هستم ۳تازایمان داشتم که سرهر۳تاشون کورتاژ شدم و واژنم خیلی گشادشده جای بخیه هامم خیلی بدزشته زمانی که باشوهرم نزدیکی دارم خجالت میکشم که یوقت نگاش کنه نیازبه عمل توبیمارستان دارم؟

  • جای بخیه ها اگر روی پرینه باشه میتونم براتون عمل پرینه پلاستی رو انجام بدم. برای گشادی واژن نیاز به عمل واژینوپلاستی و پرینورافی دارید. هر سه جراحی باید در اتاق عمل باشه. البته این جراحی ها سرپاییه و چند ساعت بعد از عمل میتونید مرخص بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *