🥇️بهترین مرکز انجام لابیاپلاستی در اصفهان

مرکز لابیاپلاستی در اصفهان

این روزها عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) یکی از پرتقاضاترین عملهای زیبایی در دنیا محسوب می شود. علت این تقاضای بالا این aاست که نه تنها لابیاپلاستی نتایج خیلی خوب و دلپسندی دارد، بلکه هزینه آن در مقایسه با دیگر عملهای زیبایی بسیار پایین تر است. لابیاپلاستی بعنوان یک عمل زیبایی و تزمیمی مزایای زیادی هم دارد که در مقاله مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر روابط زناشویی آنها را بررسی کرده ایم. در این مقاله مشخصات یک مرکز خوب لابیاپلاستی در اصفهان را بررسی می کنیم و اینکه بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی چه مشخصاتی باید داشته باشد. جهت دسترسی به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یا عمل زیبایی لابیا به عملی گفته می شود که در آن متخصص و جراح زنان با انجام عمل جراحی اقدام به زیباتر کردن ناحیه تناسلی زنان می کند. هدف از این عمل از بین بردن دفرمگی و چروکیدگی لابیا مینور است که به لبه های کوچک داخلی واژن می گوییم.

لابیاپلاستی با لیزر

ویژگیهای یک مرکز خوب لابیاپلاستی در اصفهان

اگر شما هم بدنبال یک مرکز خوب برای انجام عمل زیبایی واژن در اصفهان می گردید، به شما توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. مهمترین فاکتورهایی که باید قبل از انتخاب دکتر برای لابیاپلاستی به آن توجه کنید عبارتند از:

تجهیزات کلینیک زیبایی

اینکه مرکزی که شما در آن قصد انجام عمل زیبایی لابیا را دارید تا چه حد مجهز باشد می تواند یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب باشد. این روزها انجام عمل با لیزر مونالیزا در همه دنیا تبدیل به انتخاب اول جراحان زیبایی شده است. لابیاپلاستی با لیزر فواید و مزایای زیادی دارد که در این باره می توانید مقاله لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان را مطالعه کنید.

خدمات تکمیلی زیبایی

بسیاری از بانوان اصفهانی که قصد انجام عمل زیبایی واژن را دارند در کنار آن می خواهند عملهای زیبایی دیگر را انجام دهند. برای مثال روشن سازی واژن یا تزریق ژل به واژن یا عمل تنگ کردن واژن. مسلما این مساله که در صورت نیاز در کنار لابیاپلاستی شما بتوانید عملهای دیگر را هم در یک روز انجام دهید، می تواند در هزینه شما بسیار صرفه جویی ایجاد کند. در مورد فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه عمل زیبایی واژن مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

بیشتر بخوانید: چه افرادی متقاضی تزریق ژل به واژن هستند؟

روشن سازی واژن

مواد مصرفی حین جراحی

مواد بی حسی که جراح شما انتخاب می کند می تواند عملی لذتبخش را برای شما رقم بزند، بدون اینکه حتی ذره ای احساس درد داشته باشید.
نخهای بخیه هم تاثیر بسزایی در نتیجه عمل دارند. در صورتیکه خونریزی بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر بند نیاید پزشک یکی دو بخیه می زند که جنس نخ عمل بسیار در نتیجه جراحی تاثیرگذار است.

تجربه و تخصص پزشک برای لابیاپلاستی

همانند دیگر فیلدهای جراحی، بدون شک یکی از مهمترین و موثرترین فاکتورهای موثر در رسیدن به نتیجه خوب عمل، تجربه پزشک شماست. متاسفانه این روزها با بالارفتن تقاضا برای انجام لابیاپلاستی، افراد زیادی خود را بعنوان جراح معرفی می کنند و نتیجه این می شود که خانمی که برای عمل زیبایی لابیا به آنها مراجعه کرده مجبور می شود برای ترمیم لابیاپلاستی به متخصصین حاذق در این زمینه مراجعه کند و مسلما انتخاب نکردن پزشک خوب باعث ایجاد عوارض در نتیجه عمل لابیاپلاستی می شود.
خانم دکتر زهرا صابری بعنوان یکی از بهترین دکترها برای لابیاپلاستی در اصفهان مطرح هستند. ایشان با داشتن تجربه بیش از 1000 عمل زیبایی واژن و رضایت بالای 95 درصدی مراجعین می توانند شما را در داشتن بدنی زیباتر راهنمایی کنند. مطب دکتر زهرا صابری مجهز به یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین لیزرهای مونالیزا در کشور است که در ایجاد برشهای ظریف برای عمل بسیار موثر است. همچنین دکتر صابری دوره تکمیلی لیزر خود را در میلان ایتالیا گذرانده اند و دارای گواهینامه معتبر از آکادمی دکا می باشند.

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در اصفهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ تماس بگیرید یا به همین شماره در واتساپ پیام دهید تا مشاور لیزر و زیبایی مرکز شما را راهنمایی کنند.

عکسهای قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی

هیچ چیزی بهتر از عکسهای قبل و بعد از عمل نمی تواند نمایش دهنده تبحر پزشک در انجام لابیاپلاستی باشد. به همین دلیل است که ما به شما خانم دکتر صابری (جراح زیبایی زنان در اصفهان) را پیشنهاد می کنیم. متاسفانه از ارائه عکسهای قبل و بعد از عمل در اینجا معذوریم. شما می توانید برای مشاهده عکسهای عمل لابیاپلاستی به مطب دکتر صابری مراجعه بفرمایید.

برخورد پرسنل و مشاوره قبل از عمل

بافت لابیای مینور در افراد مختلف، متفاوت است و هر عمل زیبایی طراحی ویژه خود را نیاز دارد که توسط جراح تعیین می شود. در جلسه قبل از عمل خانم دکتر صابری (جراح زیبایی زنان در اصفهان) شما را معاینه کرده و بهترین روش عمل را با شما در میان می گذارند. در این جلسه دکتر صابری با شما در مورد آمادگیهای قبل از عمل و مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی صحبت می کنند و سوالات شما را پاسخ می دهند.

همچنین برای رفاه شما عزیزان، شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ را به شما اختصاص داده ایم تا اگر سوالی دارید از مشاور لیزر و زیبایی مطب بپرسید. شما می توانید با شماره فوق تماس بگیرید یا در هر ساعت از شبانه روز به همین شماره در واتساپ پیام دهید.

هزینه عمل زیبایی واژن

یکی دیگر از فاکتورها که بر انتخاب بهترین دکتر برای لابیاپلاستی در اصفهان موثر است هزینه عمل است. در این مورد جای صحبت زیاد است. ما در مقاله ای جدا بطور مفصل به فاکتورهای موثر بر هزینه عمل پرداخته ایم که شما می توانید آنها را در مقاله هزینه لابیاپلاستی در اصفهان مطالعه بفرمایید.

سخن نهایی در مورد انتخاب بهترین مرکز لابیاپلاستی در اصفهان

ما تمام سعی خود را کردیم تا مهمترین فاکتورهای موثر در انتخاب یک مرکز لابیاپلاستی خوب را به شما معرفی کنیم. همچنین مواردی که شما قبل از انتخاب بهترین دکتر برای لابیاپلاستی باید به آنها توجه کنید را شرح دادیم. به مقالات دیگر سایت لینک دادیم تا شما بتوانید اطلاعات مفید دیگری هم در مورد عملهای زیبایی کسب کنید.

با این حال باز هم اگر سوالی بود که جواب آن را نگرفتید می توانید از مشاور لیزر و زیبایی مرکز در واتساپ به شماره ۰۹۱۳۹۷۹۷۹۷۴ بپرسید؛ یا در کامنتهای زیر همین مقاله سوال خود را مطرح کنید و پاسخ خود را از خانم دکتر صابری دریافت کنید.

3.6/5 - (22 امتیاز)
Avatar photo

دکتر زهرا صابری، جراح و متخصص زنان در اصفهان هستند که سالهاست در زمینه عملهای زیبایی و ترمیمی واژن فعالیت می کنند. استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز و جدیدترین روشهای درمانی، موجب شده تا مراجعین زیادی از شهرهای دور و نزدیک برای عملهای زیبایی واژن و رفع مشکلات جنسی و زناشویی خود به ایشان مراجعه کنند.

6 دیدگاه ها
    • سلام. نه عزیزم هیچ پزشکی این کار رو نمیکنه. چون زگیل فعال باشه، بیشتر پخش میشه. اول باید زگیل تناسلی تون رو درمان کنیم بعد بریم سراغ لابیاپلاستی

  • سلام خانم دکتر عمل لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن با عمل جراحی مدت مراقبت به چه صورت است و در کدام بیمارستان انجام میشه؟

    • سلام. نیاز است 48 ساعت استراحت مطلق باشید و توصیه می کنم پنج روز از سر کار مرخصی بگیرید. رابطه جنسی به شش هفته بعد از عمل موکول شود.

  • سلام خانم دکتر.خسته نباشید.چند ماه بعد از سزارین میشه اقدام به عمل لابیاپلاستی کرد؟و اینکه هرچقدر لابیا بزرگ باشه شما در مطب خودتون جراحی میکنید و نیاز به بیمارستان رفتن نیست؟

    • سلام. سه تا 6 ماه بعد از زایمان میتونید برای لابیاپلاستی اقدام کنید. لابیاپلاستی اگر با لیزر باشه در مطب انجامش میدم و نیازی به بیمارستان نداره. لابیاهایی که خیلی ضخیمه و با لیزر خوب برش نمیخوره رو با تیغ جراحی باید برداشت و نیاز به اتاق عمل دارم. برای معاینه مراجعه کنید تا ببینم وضعیت لابیاها چطوریه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *